Hooldusjuhendid

Et tagada oma sekslelude pikem eluiga siis:

 1. Tutvu toote kasutusjuhendiga, kas karbi peal või eraldi manuaaal instruktsioon tootekarbis
 2. Hoia laste ja koduloomade eest kätte saamatult, üldjuhul lõpeb see kohtumine mänguasjale fataalselt.
 3. Ära kuumuta ega külmuta sekslelusid (v.a. Kui manuaal seda lubab).
 4. Paljudele toodetele ei mõju otsene  päiksevalgus hästi ( sulamine, pleekimine).
 5. Hoolitse oma sekslelu eest nagu väikelaste mänguasjade eest- pese sooja vee ja (laste)seebiga, puhasta sptesisaalsete seksleludele puhastusvahendiega
 6. Ära kasuta puhastamisel abrasiivseid ja keemiliselt aktiivseid puhastusvahendeid, need võivad kahjustada tootepinda.
 7. Ära kasuta ka toote puhastamisel nõudepesuvahendit:  poorsed tooted võivad muutuda rabedaks ja kõvemad toodet võivad kaotada oma läike ja pealispinna libeduse.
 8. Kui soovid kasutada tootega silikoonibaasil libestit, siis ja pole teada, kuidas Sinu sekslelu silkoonibaasil libestiga kokku sobib siis:
  1. proovi algul kusagil toote tagumise serva peal, väike tilgake sõrme peale ja siis toote tagumise serva peale ning lasta paar tundi seista. Kui sulatusjälge või rabedust ei teki, siis on OK.
  2. Kata toode (nt. Dildo või vibraator kondoomiga). 
 9. Peale puhastamist kuivata tooteid, kas käteräti või majapidamispaberiga, mitte mingil juhul ära pane märga toodet suletud keskkonda (nt. kilekotti), sest võib omandada ebameeldiva lõhna või suisa hallitama minna.
 10. Kui plaanid toodet pikemat aega mitte kasutada (lähed nt. reisile), siis võid sekslelud spetsiaalse puhastuvahendiga õrnalt üle piserdada – nii saab toode endale kaitsekihi. Asudes toodet uuesti kasutama puhastage toode sooja vee ja seebiga.
 11. Meestele soovitame oma masturbaatoreid ja kumminukke kasutada koos kondoomiga, sest siis on pärast vähem puhastamist.
 12. Ära venita, ära vääna ega survesta tooteid liigse jõuga. Isegi kui toode on painduva varrega, siis võib liigne painutamine kahjustada toote pealispinda, funktsionaalsust (nt. toote vars ei pruugi ennast enam sirgu ajada) või töövõimet (seda küll enamasti vibreerivate toodete puhul)

NB !  Soovitame tooteid enne kasutust puhastada ja/või pesta. Seda ka täiesti uue toote puhul – sest me ei tea kui kaua ja mis oludes on mingit toodet peale tootmist säilitatud.

Kontaktid