Kasutusjuhendid

 1. Tee endale pakendit avades esmalt selgeks, kas tegemist on patareide või taaslaetavate akude pealt käiva tootega võis siis mehhaanilise tootega. (Seda siis juhul, kui Sa ei ole seda juba ostmise käigus kindlaks teinud). Varasem komme, et tootega on kaasas põhjalik manuaal ehk kasutusjuhend on saamas ajalooks. Praegu on enamikel juhtumitel kasutamise info st. akude laadimise, patareide paigaldamise ja toote käivitamise info saadaval pakendi külje peal; või ka QR koodi kasutades.
 2. Enne sihipärast kasutust soovitame sekslelu, ka uut sekslelu kindlasti puhastada. Seda võib siis teha spetsiaalse seksleludele mõeldud  puhastuvahendiga* või siis käepärasemalt sooja vee ja (laste)seebiga. Seda kõike sellepärast, et mõnikord on toode kaetud tootja poolt transpordi ajaks tootjalt kliendini silikoonõli, talgiga vms., et toode ei kleepuks oma teekonnal pakendi külge. Samuti ei tea me alati, mis tingimustes on toodet peale tootmist hoiustatud.
 3. Hoia oma sekslelusid laste eest varjatult ja kättesaamatult, sest pole teada, mida nad nendega teha võivad ning pärast on neil küsimusi rohkem kui teil vastuseid. 
 4. Ära hoia oma sekslelu(sid) otsese päiksevalguse käes. Mõned materjalid muutuvad päikesevalguse toimel rabedaks ja võivad pleekuda.
 5. Ära venita, ära vääna ega survesta tooteid liigse jõuga. Isegi kui toode on elastne ( ja näiteks painduva varrega), siis  liigne painutamine ja survestamine võib   kahjustada toote pealispinda, funktsionaalsust (nt. toote vars ei pruugi ennast enam sirgu ajada) või töövõimet (enamasti vibreerivate toodete puhul). 
 6. Kui oled oma  sekslelu, ka veekindlat sekslelu  kasutanud vees, siis kuivata ta ära enne hoiustamist.
 7. Ära kasuta toodet, mille pind on kahjustunud (murenenud) pealispind või ilmselgelt saastunud (nt. Minigd kahtlased laigud, plekid).
 8. Ära kasuta toodet ega jätka toote kasutamist kui:
  1. tunned kasutamisel seksuaalset ebamugavust,  
  2. tajud allergia ja/ või allergia eelseid nähte
  3. kui Su nahk või limaskestad on kahjustada saanud (nt. Ära hõõrdunud, haudund)
 1. Ava patareide paigaldamise koht – enamasti on see toote ühes otsas võis siis toote ühe külje peal.
 2. Mõnikord on kohas kuhu käivad patareid turvapaber, -kile või -konteiner, siis palun jäta see alles. Üldjuhul on see mõeldud selleks, et patereid ei loksuks. Tablettpatareide puhul väldib see ka toote lühisesse minekut (patareide küljed võivad muidu voolu edasi anda ja kanda), sest mõnikord peavad patareid vibraatori seinast eraldatud olema.
 3. Eemalda patareidelt ümbrispakend või -kile
 4. Paigalda nõutavas koguses sobivad patareid. Mõnikord on need juba tootega tootja poolt kaasas; enamasti pannakse tootja poolt kaasa tablett- ehk nööppatareidega ja veidi erilisemad ( R tüüpi patareid)

Desiree pood üldjuhul paigaldab ise tootesse tasuta AAA, AA ja C tüüpi ümarpatareid. Nii saame meie kindluse:

 1. Et pakendis olev toode ei ole meieni jõudnud vigastustega
 2. Saame kindluse, et me saadame kliendile enda poolt töötava toote 

(nii väldime praaktoodete teele saatmise)

 1. Klient saab toodet (peaaegu) kohe kasutama hakkata.

 Tõsi, Covidi ajal on tekkinud pakendid, mida ei saa pakendit kahjustamata avada (nt. Satisfyer’i tooted), siis paneme patareid lihtsalt tootega kaasa.

 1. Jälgi patareide paigaldamisel tootel olevaid +/- märgiseid* . Kui tootesse käib mitu patareid ja neid on vaja jadamisi ühendada, siis jälgi,et omavahel ei puutuks kokku patareid +/+ ja -/-  otsad.

(*mõnikord on nad veidi segased, ja kui toode ei käivitu, siis proovi patareisid teisipidi keerata).

 • Proovi toodet käivitada vastavalt karbi peal või juhendis olevatele juhistele. Kusjuures juhime omal poolt tähelepanu, et ühenupulistel (rütmi) vibraatoritel võib see stradihetk olla suhtleiselt pikk ca 3-5 sekundit. Sama ka toote seisma jätmisel – tuleb nuppu pikemalt alla vajutatuna hoida. Seda seepärast, et nõks-nõks vajutamine vahetab toote rütmi.
 • Kui seade ei kävitu, siis kontrolli:
  1. Ega patareid pole vananenud ega aegunud
 • Ära kasuta korraga:
  1. Mitme eri firma patareisid
  2. Uusi ja juba kasutuses olnud patareisid
 • Vaata ja  kontrolli tootel olevaid +/- märgiseid ning paigalda patareid uuesti.

Mõnikord võivad nad veidi segased olla, sestap proovi patareisid teisipidi keerata

 1. Kui tootesse käib mitu patareid siis kontrolli, et omavahel ei oleks järjest ühenduses ümarpatareid -/- võis siis +/+ otsad
 2. Vaata, et klemmid oleksid puhtad ja läigiksid.
 3. Patareide pesa turvapaber on liiga suur (kui paberi ots on kortsus lõika vertikaalsuunas veidi väiksemaks, kui äär on sile  sirge lõika horisontaal suunas veidi väiksemaks – mõni vibreeriv toode tahab, et toote  üks külg oleks ümarpatareiga ühenduses
 4. Kui toode ikka ei käivitu, võta meiega ühendust – siis vaatame, mis ja kuidas edasi.

NB! Peale kasutust soovitame patareid eemaldada, seda eriti siis kui toode jääb kauemaks seisma. Nii väldime ja tagame:

 1. Toote ja patareide pikema elu hea
 2. Väldime klemmide oksüdeerumist, mis teatavasti halvendab ühenduvust
 3. Tablettpatareid ja LR tüüpi patareid kipuvad üsna kiiresti tühjaks jooksma, ent samas on neid üsna tüütu hoiustada – sestap soovitame need katta väikese paberiga ning ongi vooluring katkestatud ja asjatu tühjenemine peatatud.

NB !  Ära vääna, painuta ega survesta tooteid liigse jõuga. Isegi kui toode on painduva varrega, siis võib liigne painutamine kahjustada toote pealispinda, funktsionaalsust (nt. toote vars ei pruugi ennast enam sirgu ajada) või töövõimet (toode lõpetab vibreerimisel). 

 1. Tänapäeval on enamus akude peal töötavad sekslelud töötamas sisseehitatud akude pealt, mida ei saa tootest toodet rikkumata  eemaldada. Sellepärast me ei soovita seda isegi mitte suure uudishimu korral – et millise akuga on tegemist – teha.
 2.  Kasuta laadimisel vaid õiget kaablit, vale kaabel õieti vale otsik võib rikkuda laadimisava ja muuta kogu laadimissüsteemi kasutuskõlbatuks.
 3. Ära pese, puhasta ega  kasuta toodet laadmise ajal – see võib lõppeda elektrilöögiga.
 4. Enamasti laetakse tooteid USB pistiku abi, mille ühes otsas on USB pistik ja teises otsas on sekslelu  jaoks sobiv otsik või magnetkontakt. 
 5. Ära jäta seadet laadima ilma järelvalveta – liigne laadimine ei tee kõigile toodetele head, lisaks väldib see õnnetuste juhtumist.
 6. Enamikul toodetel sütib laadimise ajal tuluke, kui tuluke on kustunud, siis laadimist enam ei toimu
 7. Kui toote pind juhtub ebaloomulikult kuumaks minema lõpetage toote kasutamine ja/või laadimine
  Et vältida õnnetusi;  
 1. Ära jäta toodet ilma järelvalveta laadima
 2. Eemalda laadija ja toode pistikust, kui laadimine on lõppenud.
 3. Ära pese, puhasta ega  kasuta toodet laadmise ajal – see võib lõppeda elektrilöögiga.
NB !  Ära vääna, painuta ega survesta tooteid liigse jõuga. Isegi kui toode on painduva varrega, siis võib liigne painutamine kahjustada toote pealispinda, funktsionaalsust (nt. toote vars ei pruugi ennast enam sirgu ajada) või töövõimet (toode lõpetab vibreerimise ja/või laadimise.l).
 1.  Vibraator laadima panna
 2.  Lugeda telefoniga toote karbi peal või voldikus olev QR kood
 3.  Valida QR koodiga saadud interneti aadress
 4.  Interneti leheküljelt installida telefoni app/rakendus
 5.  Täita uue kasutaja andmed ja logida sisse
 6.  Võtta minivibraatoril juhe tagant ja lülitada sisse
 7.  Ühendada mobiiliga bluetoothi abil

Bogi vibropadrunite tööle panek:

1. Pane minivibraator laadima
2. Lae telefoni äpp, kasutades QR koodi juhendiraamatust lehe1t 1
3. Ava telefonis installitud rakendus
4. Täida uue kasutaja andmed või logi end sisse
5. Võta vibropadrunil juhe tagant ja lülita sisse
6. Lülita sisse telefoni sinihammas
7. Lisa otstetud vibropadrun skännides juhendiraamatu viimaselt lehelt QR kood 
NB ! Anonüümsuse tagamiseks pole ühendatud seade otseselt nähtav ( ehk siis  pole vibropadrun nimeliselt tuvastatav)


Kontaktid