Kasutustingimused

 1. Alla 18 aastastel pole lubatud meie lehekülge külastada ega sooritada oste.
 2. Isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks on konfidentsiaalsed ja me töötleme neid vastavalt rubriigis Privaatsus väljatoodud tingimustel. Meie privaatsuspoliitika ja andmete töötlemise põhimõtete kohta võid lugeda siit (LINK).
 3. Tellimuse- ja isikuandmete õigsuse eest vastutab Tellija.
 4. Miinimumtellimus on 15€ (ei sisalda patareide maksumust ega postikulu).
 5. Tellimust vormistades kinnitab klient ühtlasi, et on tutvunud meie ostu-, tarne- ja kasutustingimustega.
 6. Müügileping loetakse Lõplikult sõlmituks ning tellitud -ostetud tooted saadetakse klientidele, kui meie pangaarvele on laekunud tellimuse maksumus. Tooted saadetakse teele hiljemalt järgmisel tööpäeval peale raha laekumist (v.a. lunamakse korral).
 7. Klient saab tooted endale selle hinnaga ja sellises koguses, mis kehtib ostu vormistamise (st. arve koostamise) ajal. Seega võib ka ostukorvis olev toode hinna- ja koguse muutuse üle elada. Tellimuse saadame teele hiljemalt järgmisel tööpäeval, kui makse on laekunud meie kontole.
 8. Kõik meie lehel olevad pildid on illustratiivse iseloomuga ning toote pakend / tootevärvus võivad tegelikkuses veidi erineda. See võib tuleneda, sellest, et tootja on pakendit muutnud või teie arvuti seadistustest.
 9. Ka toodet iseloomustavad kommentaarid on illustratiivse iseloomuga, mis pärinevad tootjatelt või iseloomustavad meie (tava)poe klientide keskmist arvamust.
 10. Toote juures on Kliendile näha toote ostuhind. Sinna juurde võivad lisanduda panga- ja tarnekulud vastavalt valitud teenusepakkuja hinnakirjale
 11. Informeerime klienti (kas telefonitsi või meili teel) tellimuse täitmisel ilmnenud probleemidest. Jätame endale õiguse tühistada kliendi tellimus (või osa sellest) ning tagastada kliendile kogu raha (või osa sellest), kui:
  1. arvuti- ja sidesüsteemides on esinenud tõrkeid ja info tellimus(t)est pole korrektselt meieni jõudnud.
  2. antud toode on Desiree poes otsa lõppenud. Olgu, siis põhjuseks toote korraga ja üheaegne tellimine; või siis asjaolu, et oleme selle just müünud Desiree tavapoe kliendile.
  3. kliendi poolt (ette)tellitud toote tarne on mingil põhjusel hilinenud.
 12. Jätame endale õiguse enne tellimuse tühistamist pakkuda kliendile asendustoodet või järeltellimust, kui kliendi soovitud toode (või soovitud värvitoon) on otsa lõppenud. Pakkume siis teist värvitooni või mõnd sama kategooria sarnast ja samaväärset toodet. Kliendil on õigus pakutavatest alternatiivist ja lahendustest keelduda, sel juhul kanname puuduva toote või tellimuse eest raha tagasi.
 13. Hüvitame järelsaadetise ja tellimusest ekslikult välja jäänud toote saatekulud, samuti tagasisaatmise postikulud, kui kliendile on ekslikult teele saadetud vale toode.
 14. Desiree interneti ja tavapoe hinnad, ning reklaami- ja müügikampaaniad võivad teineteisest erineda.
 15. Omame õigust muuta igal ajal oma kodulehte, hindu, kasutustingimusi ning algatada ja lõpeta ostu- ja müügikampaaniaid kliente ettehoiatamata.
 16. Kui tellimuse ei märgita Nimi / Ettevõte, läheb kirja tellimuse number: Tellimus XXYYXX

Makse- ja tarneviisid.

 1. Tartu tavapoes sularahas ja pangakaartidega läbi makseterminali.
 2. Veebipoes saab kanda raha meie arveldusarvele Swedpangas (EE682200221059819115).
 3. Kõige kiirem viis e-poe tellimuse täitmiseks on Swedbank’i pangalink. Swedbank vahendab ka meie LHV ja SEB pangalinkide tööd.
 4. Veebipoes võtame Eesti Posti / Omniva abiga vastu ka lunamaksega tellimusi. Siis tasub klient kauba eest tellimuse kättesaamisel.
 5. Postkontorites ja kullerteenuse kasutamisel saab kasutada ka sularaha.

Kauba tarnimisel kasutame DPD, Itella (Smartpost) ja Omniva/Eesti Post abi.
Tartlastele soovitame kiiremaiks tarneks kasutada DPD Lembitu Konsumi või Veeriku Selveri pakiautomaati.
NB! Väljaspoole EV piire tarnime kaupa ainult eri kokkulepete alusel kliendiga.

Kaupa tellides valige endale sobiv tarnekanal – kas postipaki automaadid (hetkel tasuta), Eesti Posti postkontor (hetkel tasuta) või kulleriga uksetaha toomise teenus 5€.

Kontaktid