Korduma Kippuvad Küsimused

Meie poolt saadetavad pakid ei anna otsest vihjet erootikapoele, vaid  kannavad infot:

Saatja OÜ Aara Kaubandus

Põhimõtteliselt saab, kui tavapoes kliente pole.

Annelinna Erootikapood jääb teisele poole Kalda teed Annelinna Lidlist, sissepääs on Lidli parklast näha.

Vanemuise pargi juures, Väike Vanemuise “taga”.  Lähedusse jääb ka Tartu Õnnepalee.

Kaardimakse võimalused on olemas ja siiani pole ka ühegi väljamaise pangakaardiga probleeme tekkinud. Pangaterminalid teenindavad ka mobiili- ja viipemakseid. Panga väljavõttele läheb kirja OÜ Aara Kaubandus

Kuna me praegu saadame pakke välja tasuta, siis tagastamine toimub kliendi enda kulul. Juhime ühtlasi ka tähelepanu, et erootikatoodetele ei rakendu tavapärane 14 päevane tagastusõigus. Tagastada saab  erootikatooteid ainult tehniliste probleemide korral.

Silkoonlibestid on kauem libedad, ent ei pruugi sobida kõigi mänguasjadega. Veebaasil libestid sobivad kõigi seksleludega. Kusjuures, mida vedelam libesti seda õhemalt katab ja seda aeglasemalt kuivab.

Soovitavalt spetsiaalse vahendiga. Või nagu hoolitsetakse väikelaste mänguasja eest: sooja vee ja (laste)seebiga.

Erinevatel tootjatel on kasutusel erinevad suuruse tabelid. Soovitame vaadata infot konkreetse toote ja/või tootegruppide juures.

Eelkõige selle järgi, et sinna mehe riistvara sisse mahuks, Ka kõvastunud olekus.

Nii kiiresti kui võimalik.. Ent mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval , kui raha on tellimuse eest laekunud meie arvele

Tavaliselt AAA ja AA tüüpi ning brändiks enamasti GP Ultra.

Desiree poes tähistab dildo, mitte vibreerivat peenise kujulist toodet. Vibraator tähistab meil, mis tahes – rohkem või vähem peenist meenutavat – vibreerivat toodet. Mõnes poes tähistab vibreeriv dildo … naturaalsele peenisele sarnanevat vibraatorit. Meil on nad vibraatorit kategoorias.

Tartu inimestel soovitame ise poodi tellimusele järele tulla, peale vastava kirja saamist.,  et tellimus on komplekteeritud. 

Väljaspool Tartut asuvatel inimestel soovitame  maksmisel kasutada  pangalinke, siis jõuavad enne 15.30 tulnud tellimused pakiautomaati samal päeval, etu jõuda järgmisel päeval kliendini. (See reegel ei kehti Jõulude, Sõbrapäeva ja Naistepäeva ajal).

Kontaktid