Tagastustingimused

  1. Kliendil on õigus tellitud tooted tagastada 14 päeva jooksul (alates kauba kättesaamisest).
  2. Probleemsest tootest ja toote tagastamise soovist palume esmalt informeerida meid e-mailiga desiree@desirees.ee või telefoniga 7 346 510. Ehk leiame üheskoos probleemile niimoodi kiirema ja parema lahenduse, kui kliente postkontori vahet jooksutades.
  3. Tagastatav kaup peab olema igal juhul kasutamata ja kaubandusliku välimusega originaalpakendis (ilma rebimis-, kortsutamis- ja muljumisjälgedeta). Seepärast palume tootekarpi mitte avada ja toodet mitte kasutada, kui on aru saada, et toode ei vasta teie poolt tellitule.
  4. Korrektselt tagastatud kauba eest kanname raha tagasi esimesel võimalusel, ent mitte hiljem kui 10 tööpäeva jooksul (arvates kauba tagasisaamisest) samale pangakontole, millelt tasuti ostu eest. Transpordikulusid ei hüvitata.
  5. Kauba tagastamiskulud jäävad ostja kanda. Transpordikulusid me ei hüvita välja arvatud juhtudel, kui Desiree pood ja OÜ Aara Kaubandus on teele pannud vale toote.
  6. Juhime siiski tähelepanu sellele, et Kliendi tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ja Eesti Vabariigis kuuluvad intiim- ja erootikatooted kaubaliigi alla, mis ei kuulu tagastamisele (VÕS § 53 lg 4).
  7. Seega on tagastusõigus on mõeldud eelkõige selleks, et tagastada (ja raha tagasi saada) Desiree poest valesti teele saadetud kaup (st. see kaup, mis ei vasta tellitule). Sestap palume tellitule mitte vastavaid tootekarpe avada ega tooteid mitte kasutada.
  8. Et ära hoida tülikaid sekeldusi kauba tagastamise ja edasi-tagasi saatmisega ning vältida praakkauba teele saatmist, siis paigaldame toodetele töötamiseks vajalikud AA, AAA ja C tüüpi patareid. Nii saate teie tootega kohe kaasa tasuta ja sobivad patareid ning meie kindlustunde, et teele läks töökorras kaup.

Kontaktid