Tavapoed

Desiree Erootikakaubad

 • Oleme laia sortimendiga erootikapood, mis teenindab kliente 2005.a. kevadest. Pakume kaupu nii hinnatundlikule meelele, kui ka rafineeritud maitsele. 2022.a. uuendasime oma 2014.a. loodud e-poodi
 • Tule kohale, sest Desireest saab tõesti kaupu igale maitsele, igasse voodisse. Ning soovi korral kasulikke nõuandeid ja näpunäiteid pealekauba.
 • NB! Ootame külla poissmeeste- ja tüdrukute õhtut pidavaid seltskondi. Oleme meeleldi teie ürituse õnnestumisele kaasa aitamas. Meeldivaid oste kõigile!

2022.a uuendasime oma e-poodi.

Loodame, et saime oma klientidele  selgema,  suurema,  ja parema  e-poe.

desirees.ee

Annelinna Erootikakaubad

 • 2021.a sügisel avasime Annelinna Erootikapoe, et olla oma klientidele lähemal Eesti ühes suurimas magamistoas. Asukoht otse Annelinna südames, suuremate kaubanduskeskuste ja poodide läheduses (Anne Keskus, Annelinna Lidl, Kalda tee Maxima) 
 • Tule jalgsi, bussi või autoga – peatused ja parkla on maja ees olemas. Või hoopis jalgrattaga, sest meie vahetusläheduses ka 2 Tartu  rattaringluse teeniduspunkti.
 • NB! Tiigi tänava Desiree ja Annelinna Erootikakaupade tootevalik ei kattu 100%, vaata e-poes  kaupade saadavust.

Meie poed

Mõeldud Teile! - kallid kliendid

Sest just TEIE aegade jooksul antud tagasiside on andnud MEILE  võimaluse vahendada klientidele erinevate inimeste kasutajakogemust. Samuti  parandada oma klienditeenindust  ning kaupade valikut. Teie tähelepanekud on aidanud pöörata tähelepanu uuematele ja kvaliteetsematele kaupadele ja brändidele.

Äitäh, et olete olemas.

Preemium kvaliteet

Premium kvaliteet

Meil on kompetentne klienditeenindus. Püüame mõista konkreetse kliendi soove ja vajadusi. Ning igast ostust võib saada kiirelt kingitus

Privaatne ja Turvaline

Privaatne ja Turvaline

Oleme igati kliendisõbralik –  privaatne, diskreetne ja turvaline – ostukoht.

Keha Ohutu

Hoolime kliendist

Sestap soovitame kliendile  positiivset tagasisidet saanud kaupu ja püüame hoiatada kehvema kauba eest (ning vältida kehvema kauba turustamist)

Diskreetne Tarne

Kaup kohe ja kiirelt kätte!

Lisaks on tavapoes on võimalik tutvuda ka toote näidistega

Kategooriatest

siin pakume suures valikus erinevaid vibraatoreid – nii rütmivibraatoreid kui ka sujuvalt reguleeritava kiirusega vibraatoreid. Samuti on olemas viimase aja moetrendid paari – ja õhkstimulaatorid brändidelt  LELO, Satisfyer ja Pretty Love. Lisaks leiab kategooriatest minivibraatoreid, anaalseid ja g-punkti vibraatoreid ning  veidi erilisemaid ja eksklusiivsemaid vibraatoreid.

siin pakume erineva suuruse, elastuse ja kasutamis otstarbega mittevibreerivaid peenisekujulisi mänguasju. Neid on nii munadega kui ka ilma – vastavalt soovidele ja vajadustele. Siit leiab ka klaasist mänguasju.  Tõsi, mõnel anaalsel dildol ehk anaaltapil ei ole ehk mitte kõige naturaalsema peenise välimus, ent oleme nad ikkagi paigutanud dildode ehk mitte vibreerivate mänguasjade kategooriasse . 

siin kategoorias on olemas nii kondoome, libesteid kui massaažiõlisid. Samuti erinevaid stimulaatoreid ja toidulisandeid nii meestele kui ka naistele Seda nii vedelike kui ka kapslitena. Meestele leidub ka pidurdavaid ja  erektsiooni pikendavaid tooteid.

 • Kondoomidest pakume peamiselt Hispaania firma Actual toodangut.Nende soodsa hinna taga on asjaolu, et tegemist on riigifirmaga, kes ise oma kondoomidele reklaami ei tee. Müüme ka Saksa brändi Amor toodangut ja Egzo tavapärasemast erinevaid kondoome ning SKYN brändi lateksivabasid kondoome.
 • Desirees on libesteid erinevatelt Euroopa ja USA tootjatelt. Laias laastus jagunevad libestid kolme rühma: 
 1. Veebaasil – nii universaalsemaid, kui ka spetsiifilisemaid (anaalsed,pidurdavad-tuimestavad, ergutavad), aromaatiseeritud ja maitsestatud libesteid – nii vedelamaid ja paksemaid. Üldjuhul on nii, et mida vedelam libesti, seda kauem libe püsib. Aromatiseeritud ja maitsestatud ning muidu paksemad libestid kuivavad kiiremini ja võivad vajada kasutamise ajal uuendamist.  Veebaasil libestid sobivad üldjuhul  kõigi kondoomide ja mänguasjadega.
 2. Silikoonibaasil libestid püsivad kauem libedad ja neid on võimalik ka vees kasutada. Ent need ei  pruugi sobida kõigi kondoomide ja seksleludega. Eelkõige ei sobi silikoonlibestid lateksivabade kondoomide ning silikooni sisaldavate (Jelly materjalist) lelude ning  pehmete ja poorsete mänguasjadega. Tekkiva keemilise reaktsiooni tulemuseks on “sulamisjälg” toote pinnal ja/ või poorsete toodete rabedaks muutumine. Omalt poolt soovitame testida silikoonibaasil libestit oma “lemmiklelu” tagumise serva peal, enne sihipärast kasutust (väike tilk, tagumise serva peale ja lasta tunnike seista). Omalt poolt võime kinnitada, et meie populaarseim silikoonibaasil libesti X-man ja Pretty Love dildod ja vibraatorid sobituvad oma vahel kokku. 
 3. Hübriidlibestid – nendes on libestites on püütud ühendada silikoonlibestite püsivust ja libedust ning veepõhiste libestite ohutust kondoomidele ja mänguasjadele 

 

Viimasel ajal on rõhutud ka libestite naturaalsusele ja orgaanilisusele. Nii leiame oma ostjatele ka parabeeni ja glütseriini vabu libesteid, kui ka  looduslikel libeainetel põhinevaid  ja lausa veganitele mõeldud libesteid.

 • Massaaziõlidest kaupleme peamiselt Shunga ja Magoon seeria aromatiseeritud libestitega. Samuti julgeme massaaziks soovitada X-man silikoonlibestit, mis on lõhnatu ja hästi libe ning jätab keha libedalt läikivaks (“jää- ja õlimängud”)

siin rubriigis on esindatud erinevaid abivahendid nii naistele kui ka meestele, mis peaksid kaasa aitama parema seksuaalse sooritusele ja seksuaalelu rikastumisele On nii tooteid tõsisemate probleemide korral (strap-on, peenisepumbad) kui ka lihtsalt võimalusi peenise tuunimiseks ja niimoodi seksuaalelu rikastamiseks. (nt. peenisekatted/ -rõngad, eesnäärme stimulaatorid). Naistele pakume kliitori- ja rinnanibu pumpasid ning  erinevaid tupekuule – nii mõnuks kui ka tupelihaste  treeninguks.

Peamiselt pakume pesu brändidelt Penthouse,  Obsessive, Softline ja Beauty Night. Kuna kõik pesud ei mahu ühte tavapoodi ära,  siis Annelinna Erootikapood kaupleb Penthouse, Obsessive sarja tootega. Tiigi tänava Desirees on saadaval Leg Avenue, Softline ja Beauty Night. NB!  Poola firma Beauty Night pesu on peamiselt kahes suuruses S/M ja L/XL, et hõlbustada meesterahvastel pesu ostmist ( ja naistele padja alla üllatuse ja/või kingi tegemist ).

siia kategooriasse oleme püüdnud koondada tooteid, mis peaksid sobima rikastama just gayde  ja lesbide armuelu. Siia oleme koondanud  teatud suunitlusega pesu, anaaltappe,topeltdildosid ja strap-on komplekte.

neid on veel Tiigi tänava Desirees.

tänu filmile “ 50 halli varjundit” on BDSM tooted ja sidumismängud muutunud järjest populaarsemaks. Püüame ka omalt poolt nendele mängudele kaasa aidata nii nööri kui ka teibiga. Ent leiame ka erienvaid käeraudu  kui ka ahelaid.. Valikus on ka piitsad ja laksutid ning nibuklambrid ja -näpitsaid. Samas olemas ka sulekesi ning mõndagi muud põnevat, millele esmapilgul ei julgegi otsest kasutus otstarvet välja pakkuda.

siin on nii suuremaid, kui ka väiksemaid tooteid meesterahvastele iseendaga tegelemiseks. On olemas päris pisikesi üllatusmune (Tenga, Svakom),  taskuvagiinasid, kui ka keskmise padja mõõtu kannikaid. On korpuses olevaid tooteid (Fleshlight) kui ka korpuseta mudeleid. Vibratsiooniga ja ilma. Millist toodet, siis valida.?

Vibratsiooniga või vibratsioonita ? –  Kindlasti annab vibratsiooni alati sisse ja välja lülitada, sestap vibratsiooniga mudel pakub rohkem kasutusvõimalusi.

 

Korpusega või korpuseta ? – Korpusega toode annab tootele ehk diskreetsema välimuse kõrvalise silma eest. Ent korpuseta toodet on “paindlikum” kasutada ja saab ise käega sobilikku survet avaldada.

ka on nii, et mõnikord on vaja kiiresti ja kähku kingitust ning tavapoes võib saada igast ostust igal ajal kiiresti kingitus. Ent Jõulude, Sõbrapäeva ja Naistepäeva ajal, mil kingituste nõudlus suurem oleme püüdnud tavapoes teha eraldi riiuli sobivate kingituste jaoks. Ning e-poes avanud eraldi ajakohase kategooria. Populaarsemad kiired kingitused on :  

 • Meestele:  kumminukud, üllatusmunad ja vigurstringid. 

–  Naistele: erinevad vibraatorid ja pesukomplektid.

–  Paaridele: lauamängud, massaaziõlid, vibreerivad peeniserõngad.

Erinevates suurustes kinkekaardid, mille taga on aadress võõrast linnast tulijale.

Kontaktid