Tellimisjuhend

  1. Valige toodete seast endale sobiv toode.
  2. Kui toodet on ainult üks valik – st. erinevaid suurusi ja värvusi pole – siis saab ta kohe sõna „osta“ peale klikkides lisada ostukorvi.
  3. Kui toodet on mitu valikut – st. suurusi või värvitoone on mitu, siis vajuta sõnale „vali“ ja seejärel tee oma valik ning seejärel vajuta klahvi osta. (NB! Alati ei pruugi mitut suurust ja värvitooni valikus olemas olla). Soovi korral saab toote paigutada ka lemmiktoodete hulka ning hiljem tehtud valik üle vaadata.
  4. Kui soovitud tooted on ostukorvi lisatud vajuta parema käe poolses ülanurgas olevale ikoonile „ostukorv“ . Sealt on näha Sinu ostukorvi sisu ja toodete maksumus. Vajadusel tee vajalikud korrektuurid ostukorvis – lisades või kustutades tooteid ning määra kohaletoimetuse viis).
  5. Kui Sa varem pole meie e-poe kasutaja olnud võid ennast kliendiks registreerida. Osta võib ka külalisena, siis tuleb täita lahtrid nime, mobiilinumbri, e-maili ja tarneviisi valiku kohta.
  6. Seejärel siirdu ostu eest tasuma valides endale sobiva maksevormi.
  7. Korrektsed tellimused saadame teele hiljemalt üks tööpäev peale raha jõudmist meie kontole (v.a. lunamakse korral). Või võtame (telefonitsi või meilitsi) ühendust tekkinud probleemide korral.

Kontaktid