Durex Play Ultra Vibrating Cock Ring

19,95 

Laost otsas

Tootekood: durex-play-ultra-vibrating-cock-ring Kategooriad: , , Silt:
Loading...

Kirjeldus

xxx
Play Ultra stimulaator tagab 40 minutit stimuleerimist, pakkudes naudingut mõlemale partnerile. Innovatiivne evolutsioon tavapärasest peeniserõngast. Vertikaalselt asetsevat vibraatorit võib pöörata, saavutamaks paremat kliitori stimulatsiooni. Erakordselt vaikne vibratsioon, samuti veekindel. Mitmekordseks kasutamiseks on kaasas täiendav patarei. Iga patarei kestvus 20 minutit. Pikkus 8,8 cm, läbimõõt 5,3 cm. Võimalik kasutada nii kondoomiga kui ilma.

Patareid tasuta kaasas
Pakub naudingut mõlemale partnerile
Kuni 40 minutit vibratsiooni
Sisse-väljalülitusnupp paikneb mugavalt vibraatori peal
Ei sisalda lateksit

Durex on maailmas tunnustatud parima kvaliteediga ja kõige uuenduslikuma kondoomi brand. Iga Durexi kondoom on kooskõlastatud kõrgemate rahvusvaheliste normidega, tagab võimalikult tõhusat kontratseptsiooni, ennetamine sugulisel teel levivate haiguste ja HIV AIDSi viirusega. Praegu on Durex maailma enimmüüdud kondoomi mark, turustamine rohkem kui 140 riigis, globaalse turuosaga kuni 22%.

Iga Durexi kondoomi suhtes kohaldatakse “elektroonilise nõelaaugu test”. Kogu tootmisprotsess peab läbi minema kokku rohkem kui 200 testist, seega on Durex suutnud säilitada järjekindla toote kvaliteeti. Praegu vastab või kohati isegi ületab Durexi tootekvaliteet kõiki riiklikke ja rahvusvahelisi standardeid, esindab kõige kõrgemal tasemel tänapäeva kondoome ja on võitnud usalduse ja toetuse tarbijaitelt nagu World Health Organization, International Family Planning.

Lisainfo

Kaal 0,05 kg
Mõõtmed 8,8 × 5,3 cm
Materjal

Thermoplastic Rubber (TPR)

Värv

Valge

Enimostetud tooted

Kontaktid