Durex Play Vibrations

10,95 

Laost otsas

Tootekood: durex-play-vibrations Kategooriad: , , Silt:
Loading...

Kirjeldus

xxx
Durex Play vibreeriv peeniserõngas on loodud selleks, et pakkuda mõlemale partnerile 20 minutit enneolematut naudingut. Kerge sisse lülitada, kerge paigaldada ja suurepärane eksperimenteerida. Rõngast võib kasutada ilma kondoomita, võimalik paidutada vibraatoritele, dildodele. Kõrge kvaliteet!

Pakub naudingut mõlemale partnerile
Kuni 20 minutit katkematut vibratsiooni
Sisse-väljalülitusnupp paikneb mugavalt rõnga peal
Patareid tasuta kaasas

Durex on maailmas tunnustatud parima kvaliteediga ja kõige uuenduslikuma kondoomi brand. Iga Durexi kondoom on kooskõlastatud kõrgemate rahvusvaheliste normidega, tagab võimalikult tõhusat kontratseptsiooni, ennetamine sugulisel teel levivate haiguste ja HIV AIDSi viirusega. Praegu on Durex maailma enimmüüdud kondoomi mark, turustamine rohkem kui 140 riigis, globaalse turuosaga kuni 22%.

Iga Durexi kondoomi suhtes kohaldatakse “elektroonilise nõelaaugu test”. Kogu tootmisprotsess peab läbi minema kokku rohkem kui 200 testist, seega on Durex suutnud säilitada järjekindla toote kvaliteeti. Praegu vastab või kohati isegi ületab Durexi tootekvaliteet kõiki riiklikke ja rahvusvahelisi standardeid, esindab kõige kõrgemal tasemel tänapäeva kondoome ja on võitnud usalduse ja toetuse tarbijaitelt nagu World Health Organization, International Family Planning.

Lisainfo

Kaal 0,01 kg
Värv

Valge

Enimostetud tooted

Kontaktid