LELO Adore Me Pleasure Set

138,95 

Laost otsas

Tootekood: lelo-adore-me-pleasure-set Kategooriad: , , , Silt:
Loading...

Kirjeldus

xxx
LELO Adore Me Pleasure Set on luksuslik kinkekomplekt oma kallimale, kes soovib katsetada uusi voodinippe. Seksikalt enesekindlates punastes toonides. Koosneb taaslaetava akuga kliitorivibraatorist Mia 2, pehmetest silmakatetest Intima Silk Blindfold ja pehmetest köidikutest Sutra Chainlink Cuffs, kinkekaardist ja hoiukotikesest. Sobib nii allumiseks kui allutamiseks, poolte valik on vabatahtlik. Sellele kingitusele ei suuda keegi ära öelda!
Kõik Lelo tooted omavad Lelo toodetele ainuomast siidiselt libedast silikoonist pealsipinda. See segu on ülimalt nahasõbralik ja allergia vaba. Enamik LELOsid töötavad taaslaetavate akude pealt nagu mobiiltelefonid. Uuemad mudelit laaditavad ka USB kontakti abil. LELO tooted on pakendatud stilsesse kinkekarpi.
Luksuslik sado-maso komplekt
Ideaalne algajatele
Kammitse kõike peale naudingu

 

Kõik Lelo tooted omavad Lelo toodetele ainuomast siidiselt libedast silikoonist pealsipinda. See segu on ülimalt nahasõbralik ja allergia vaba. Enamik LELOsid töötavad taaslaetavate akude pealt nagu mobiiltelefonid. Uuemad mudelit laaditavad ka USB kontakti abil. LELO tooted  on pakendatud stilsesse kinkekarpi.

Lisainfo

Kaal 0,42 kg
Värv

Punane

Patareid

sisseehitatud aku

Enimostetud tooted

Kontaktid