NS Novelties Crystal Spires

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: ns-novelties-crystal-spires Kategooriad: , , Sildid: ,
Loading...

Kirjeldus

X
X
X

###

Mis on Pyrex klaas?

Pyrex : kaubamärk, mis on kasutatakse kuumutatud ja keemiliselt täiustatud klaasi kohta, mida kasutatakse enamasti toidutööstuses ja teaduslikeks uuringuteks, tänapäeval aga järjest sagedamini ka dekoratiivses kunstis, keha- ja juuksekaunistustes, piipudes ja ka intiimtööstuses. Teaduslik vaste sellele on boorsilikaat. Pyrex on kaubamärk, mida toodab firma Corning Incorporated.

Miks on Pyrex klaas sobilik seksleludele?

Pyrex’il on mitmeid häid omadusi, mis teevad sellest ideaalse sekslelu materjali. Esiteks tekitab see ülimalt libeda pealispinna, teiseks on see eriti vastupidav termilisele ja mehaanilisele šokile. Sellega võib kasutada igat liiki libesteid, klaas ei ime endasse libestit ja nii saab seda kaua väheses koguses kasutada. Klaas oli juba idamaades au sees kui materjal, mis aeglaselt eraldab endast sooja või külma. Ja loomulikult tema kuju: klaasist sekslelud on kõige meeletumate kujudega. Juba selle lelu vaatlemine tekitab visuaalse naudingu, rääkimata kasutusmõnust. Klaasist sekslelud on hüpoallergilised, ehk teisisõnu sobivad ideaalselt allergikutele. Klaasi on lihtne hooldada ja puhastada; kuna tal pole poore, siis ei saa selle pinnale ladestuda mikroobide kihti.

Kuidas puhastada ja hooldada klaasist dildot?

Puhtus on tähtsaim aspekt, mida tuleks silmas pidada, eelistades klaasist sekslelu näiteks silikoonist lelule. Alati tuleb oma sekslelu enne ja pärast kasutamist puhastada. Kõige lihtsam soovitus on kasutada sooja vett ja vähest seepi, mis ei tekita allergiat või nahaärritust. Seejärel kuivata see pehme rätikuga. Pyrex on koguni nii vastupidav, et seda võib pesta isegi nõudepesumasunas. Hoolimata klaasi omadustest ei maksa puhastamata sekslelu partnerite vahel vahetada. Kui hoiate oma sekslelu lihtsalt vaatamisväärsusena, siis on soovitav seda aeg-ajalt tolmu ja mustuse eemaldamiseks puhastada tavalise aknapesuvahendiga. Kuigi Pyrex’ist sekslelud on äärmiselt tugevad, ei maksa neid kõvale pinnale kukutada, vältimaks mõrade või pealispinna täkete tekkimist.

Kas Pyrex on tugev? Saan ma seda murda?

Pyrex klaas on märkimisväärselt tugev ja korrapärase hooldamise korral ei ole võimalik seda omanese jõuga murda. Soovitatav on vältida äkilisi tempratuuri muutusi, kuid ka neid tingimusi on kodustes tingimustes raske tekitada, kui just oma sügavkülmikust võetud sekslelu otse keevasse vette mittevisata. Pyrex peab vastu väga kõrgetele temperatuuridele. Soovitatav on mitte soojendada klaasist sekslelu mikrolaine ahjus, keevas vees, lahtise leegi kohal jne. Külmunud klaas võib kleepuda naha külge, kuum tekitada jälle põletusarme. Kõige tähtsam on säilitada loogilist mõtlemist ja mitte kalduda ekstreemsustesse!

Kuidas soojendada ohutult oma sekslelu?

Kuna Pyrex klaas hoiab endas saavutatud temperatuuri, võib lelu soojendamine kaasa aidata täiendavate stimulatsioonide tekitamisele. Kõige ohutum viis oma lelu soojendamiseks võib aega võtta kuni 30 minutit. Lelu peab olema alustades toasoe. Täida anum sooja kraaniveega ja hoia oma lelu seal kuni 5 minutit. Vala välja 1/2 kuni 2/3 veest, jättes lelu täielikult vee alla. Seejärel vala keev vesi ettevaatlikult anumasse ja hoia seda 20-25 minut vees. Alati enne kasutamist kontrolli, et lelu sind ei põletaks.

Kuidas jahutada ohutult oma sekslelu?

Kuna Pyrex klaas hoiab endas saavutatud temperatuuri, võib lelu jahutamine kaasa aidata täiendavate stimulatsioonide tekitamisele. Protsess on sarnane lelu soojendamisele, aga seekord kasuta keeva vee asemel jahedat vett ja jääkuubikuid. Ka see võib aega võtta kuni 30 minutit.

Mis saab, kui mu klaaslelu mõraneb?

Pyrex klaas on väga vastupidav materjal, kuid kui sellesse tekivad mahapillamise või hooletuse tõttu mõrad, siis on lelu kasutuskõlbmatu. Hoolikas kasutamine kindlustab lelu eluaegse kestmise ja mingeid lisakulutusi selle hoidmiseks ja säilitamiseks vajalik teha ei ole.

Kuidas saab minu klaasist lelu erineda teistest sarnastest?

Iga klaasist lelu on valmistatud käsitsi ja seejuures ei saa vorme kasutada. Seega võivad toote suurus ja värvid erineda väga vähesel määral. Samas säilitab iga individuaalne lelu oma fuktsiooni.

Lisainfo

Mõõtmed 11,7 × 3,8 cm
Materjal

Borosilikaatklaas

Värv

Sinine

Veekindlus

Veekindel

Ohutus

Ftalaadivaba, Lateksivabad

Enimostetud tooted

Kontaktid