Sensuva ON Libido For Her

30,00 

Laos

Tootekood: sensuva-on-libido-for-her Kategooriad: , , Sildid: ,
Loading...

Kirjeldus

Naiste seksuaalsust ja liibidot stimuleeriv geel-želee, mis põhineb looduslikel komponentidel.   Antud toodet võiksid naised kasutada pigem profülaktilise (ettevalmistava) abivahendina kuu aja jooksul iga päev .  Seda toodet ei määrita konkreetselt intiimpiirkonda vaid nt. käte ja reite sisekülgedele -niimoodi tõuseb naise seksuaalne aktiivsus päev päevalt. Nii jõuavad kirg ja iha aegamööda suureneda ja koguneda ning naise seksuaalsus avaneb maksimaalselt vahekorra ajal.  Toode on küll dermatoloogiliselt testitud, ent tootja soovitab toodet allergia ilmingute vältimiseks testida näpuotsa peal enne sihipärast kasutust .

NB! Seda toodet ei tohi määrida päris intiimpiirkonna tsentrisse (kliitori ümbrus, vagiina sisemus), vaid pigem reite ja/või käsivarte siseküljele.

Desiree arvamus: Kuna on olemas ka kiiremini ja äkilisemalt  mõjuvaid tooteid (nt. Orgie seeria omad) ja antud toode on veidi aeglasema ja pikema ajalise  toimega, siis soovitame seda kasutada sesksuaalset toonalsust tõstva ja vahekorda ettevalmistava profülaktilise abivahendina. Tootja lubab, et tulemused on püsivamad, kui konkreetne määrimisele järgnev erootiline hetk. 

Koostis: Water, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Stearyl Alcohol, Propanediol, Phospholipids, Tribulus Terrestris, Saw Palmetto Berries, Mucuna Pruriens, Epimedium Sagittatum, Maca, Muria Puama, Safflower Seed Oil, Evening Primrose Oil, Lecithin, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Honeysuckle, Red Beet Extract, Annatto Extract, Dimethicone, Rosemary Extract Oil, Lavender.

 

 

Lisainfo

Koostis

Vee baasil

kogus

liitrihind

Enimostetud tooted

Kontaktid