Spanish Fly Extreme Men Strong 30ml

15,00 

Laos

Tootekood: 4042342002256 472034 Kategooriad: , , Silt:
Loading...

Kirjeldus

Toidulisand, mis sisaldab tilkadena Hispaania kärbse ekstrakti. Vähendab närvilisust ja puuduliku suguiha. Võrreldes universaalsete Hispaania kärbse tilkadega sisaldab Extreme Men topelt rohkem meeste suguelundite verevarustust parandavat Angelica juureekstrakti, lisaks suurem kogus L-Argini ja C-vitamiini. Võta sisse ükskõik, kas joogi või suhkrutükiga ning kuni 30 tilka ööpäevas.

NB! Enne tarvitamist loksutada pudelit, et koostisosad seguneksid.


Hispaania kärbse ekstrakt on algselt Hispaaniast pärinev erinevatest looduslikest ainetest kokku segatud alkoholi tõmmis, mis peab tõstma libiidot ja seksuaalpotentsi. Põhilisteks koostis- ja toimeaineteks on Angelica juureekstrakt, L- Argin ja C vitamiin. Kuna tegemist on alkoholi baasil toodetud tõmmisega, siis alkohol peaks aitama lõdvestuda ning vähendama liigset stressi ja hirmu eelseisva vahekorra ees. Võetakse sisse ükskõik, kas joogi või suhkrutükiga, annustamine iga toote juures eraldi kirjas. Toodetakse universaalseid (nii meestele kui ka naistele sobivaid), kui ka eraldi naistele ja meestele mõeldud tilkasid ja kreeme. Vähendamaks mõrudat (a la Jägermeistri) maitset toodetakse ka maitsestatud tilkasid.

Lisainfo

kogus

Koostisained

Alcohol, Angelica Sinensis Root Extract, Aqua (vesi), Glütseriin, Kaaliumsorbaat, L-arginine, Naatriumbensoaat, Polüsorbaat 20, Sidrunhape, Vitamin C

Enimostetud tooted

Kontaktid