Überlube 100ml

30,00 

Laost otsas

Tootekood: uberlube-100ml Kategooriad: , , Silt:
Loading...

Kirjeldus

Ülimalt kõrge kvaliteediga silikoonipõhine libesti, mis sobib nii vaginaalseks kui ka anaalseks kasutuseks.  Katab soovitud kohta õrna, õhukese ja libeda kihina, sest pole kleepuv ega nätske – vaid ainult väga libe ning see libedus säilib ka vee all.  (mahapestav ainult sooja vee ja seebiga).  Lisaks sisaldab see ka E-vitamiini, mis toetab meeste erektsiooni. Lõhnatu, rasva- ja õlivaba, dermatoloogiliselt testitud ning sobib kasutamiseks enamike kondoomidega ning enamike kummikinnastega.

Desiree arvamus: Kuna toode on pakendatud pumbaga klaaspudelisse, siis palume pudeli käsitsemisel ettevaatust – sõrmed või pudeliküljed võivad olla väga libedad

NB! Ei pruugi kõigi silikoonist  ja silikooni sisaldavate toodetega  kokku sobida. Eriti ettevaatlik tuleb olla õrnade ja  poorsete – õhulisest silikoonist – leludega. Seatap proovida koosmõju proovitüki peal (paljudel toodetel on see kaasas) või kusagil toote tagumise serva peal. Desiree soovitab sellisel juhul lelule kondoom ümber tõmmata või kasutada veebaasil libestit.

Koostisosad: Dimethicone , Dimethiconol, Cyclomethicone, Tocopheryl Acetate (E-vitamin)

Lisainfo

kogus

liitrihind

Enimostetud tooted

Kontaktid